Monday, September 25, 2023
Wiadomości, informacje i aktualności dla Ziemi Łódzkiej


Explodingbox zamiast kartki okolicznościowej

Tradycyjne kartki okolicznościowe powoli przestają być modne, zamiast nich wręcza się wyjątkowe explodingboxy. Wręcza się je najczęściej z okazji dnia…

By redakcja serwisu , in Styl życia , at 24 czerwca, 2022

Tradycyjne kartki okolicznościowe powoli przestają być modne, zamiast nich wręcza się wyjątkowe explodingboxy. Wręcza się je najczęściej z okazji dnia ślubu, w środku można umieścić pieniądz lub jakiś drobiazg będący częścią prezentu. To idealny sposób na podkreślenie rangi konkretnego wydarzenia, jakim jest ślub, czy inna uroczystość. Do wykonania wybuchających pudełek rękodzielnicy używają najlepszej jakości papieru i dokładają inne ozdoby. Wiele propozycji znajduje się na portalu Artferia.

Explodingbox zamiast kartki

Zamawiając explodingbox konieczne jest podanie wszystkich szczegółów odnośnie personalizacji. Wybiera się życzenia – gotowe lub stworzone samodzielnie – decyzja należy do zamawiającego. Większość pudełek ma wymiary 10x10x10 centymetrów, tyle tak naprawdę wystarczy, aby schować coś do środka. Aby explodingbox się rozłożył wystarczy zdjąć wieczko, wówczas oczom obdarowanych ukazują cztery ozdobione ścianki, w wielu ukryte są specjalne kieszonki. To w nich umieszcza się pieniążki będące prezentem ślubnym.

Explodingbox można sprezentować i z innych okazji, na przykład przyjęcia I Komunii Świętej, czy 18. urodzin.  W wybuchających pudełkach najlepsze jest to, że nigdy nie wiadomo, co kryje się w środku. Element zaskoczenia pojawia się zatem zawsze u każdego. Twórcy do produkcji takich niespodzianek używają kostek dystansujących, dzięki którym możliwe jest uzyskanie efektu przestrzenności. Każdy rękodzielnik, który wystawia swoje prace na Artyferii ustanawia swoje zasady przyjmowania zamówień. Jeśli ma wzornik kolorów, dodatków udostępnia je na swoim profilu. Każdy explodingbox ma mnóstwo zalet, stanowi między innymi wspaniałą pamiątkę na wiele najbliższych lat.

pudelko specjalne

Zalety wybuchających pudełek

Explodingbox wypada sprezentować dosłownie każdemu, to ciekawa alternatywa dla zwykłych kartek okolicznościowych. W jego środku poza pieniędzmi można ukryć na przykład biżuterię, bilet na koncert, czy inne małe drobiazgi. Kolejnym walorem jest umieszczanie na ściankach personalizowanych życzeń dla bliskiej osoby. Do wyboru zazwyczaj pozostaje bogata kolorystyka, nie jest powiedziane, że muszą to być wyłącznie pastele. Mile widziane są beże, mocniejsze odcienie różu, niebieskiego, czy zieleni. Ma być po prostu elegancko, stylowo i zaskakująco – to ostatnie jest właściwie zagwarantowane.

Decydując się na wręczenie takiego upominku można być pewnym jednego – zaskoczenie obdarowanych utrzyma się przez długi czas. Pierwszemu wrażeniu może towarzyszyć strach, w końcu nie wiadomo, co kryje się w środku. Jednocześnie pojawia się ekscytacja i pewność, że jest to coś bardzo wyjątkowego. Przy tworzeniu explodingboxów wyobraźnia jest najlepszym doradcą, w produkcie mogą pojawiać się różne ozdoby, wierszyki, osobiste życzenia. Ważny jest także wygląd zewnętrzny pudełka, pięknie wyglądają wieczka przewiązane wstążkami w pasującym kolorze. Generalnie pomysł na prezent w postaci wybuchającego pudełka to jedna z najlepszych propozycji, zbędne stają się zwykłe kartki, koperty – explodingbox doskonale spełnia obie te funkcje.

Comments