Monday, September 25, 2023
Wiadomości, informacje i aktualności dla Ziemi Łódzkiej


Największy wybór okularów Ray-Ban i Oakley

Butik Optique nieustannie rozwija swoją sieć salonów optycznych. Od połowy maja marka zaprasza do odwiedzania swojego nowego sklepu w Centrum…

By redakcja serwisu , in Moda i uroda , at 16 czerwca, 2021

Butik Optique nieustannie rozwija swoją sieć salonów optycznych. Od połowy maja marka zaprasza do odwiedzania swojego nowego sklepu w Centrum Handlowym Blue City.

W Butik Optique Blue City klienci znajdą starannie wyselekcjonowane oprawy najlepszych marek oraz największy w Warszawie wybór okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych marek Ray-Ban i Oakley. W salonie są przeprowadzane kompleksowe badania wzroku przy użyciu nowoczesnego gabinetu firmy Essilor, a doświadczony personel pomaga dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe, szkła oraz oprawy, aby dawały zarówno lepsze widzenie jak i lepszy wygląd.

Butik Optique zajmuje w Blue City 79 mkw. i znajduje się na poziomie -1, tuż przy salonie EMPIK

– „Lepsze widzenie & lepszy wygląd” to nasze motto. W Optique wierzymy, że w okularach każdy może nie tylko lepiej widzieć, ale i lepiej wyglądać, więc skupiamy sią na dostarczeniu naszym klientom wartości w obu tych obszarach. Naszymi wyróżnikami są wiedza i doświadczenie, zaangażowanie, najwyższej jakości sprzęt do pomiaru wzroku oraz miła i przyjazna atmosfera – mówi Krzysztof Machnicki, prezes zarządu Glaser Group Sp. z o. o., właściciela marki Butik Optique.

Comments