Monday, September 25, 2023
Wiadomości, informacje i aktualności dla Ziemi Łódzkiej


Do czego wykorzystujemy wyposażenie lakierni?

Decydując się na prowadzenie lakierni proszkowej, musimy przede wszystkim zadbać o to, aby posiadać odpowiedni budynek, a także wyposażenie. To…

By redakcja serwisu , in Moto i technologia , at 10 maja, 2023

Decydując się na prowadzenie lakierni proszkowej, musimy przede wszystkim zadbać o to, aby posiadać odpowiedni budynek, a także wyposażenie. To właśnie wyposażenie lakierni sprawi, że bez żadnych problemów będziemy mogli realizować różnego rodzaju zamówienia, malować konstrukcje stalowe, innego rodzaju elementy. Warto kupić wyposażenie lakierni w profesjonalnych filmach.

Otworzenie lakierni proszkowej tylko pozornie wydaje się łatwym zadaniem. W rzeczywistości musimy zainwestować często dość duże pieniądze, dzięki którym będziemy mogli zatrudnić ludzi, zakupić wyposażenie lakierni, jak również dostosować budynek do naszych potrzeb. Lakiernia proszkowa obejmuje nie tylko same kabiny, ale również dużą ilość sprzętu, która potrzebna jest do przygotowania powierzchni do malowania, czyszczenia, jak również do późniejszego przechowywania. Nowoczesne wyposażenie lakierni będziemy mogli kupić między innymi firmie Lapena http://www.lapena.pl/.

Współpraca z doświadczonym dostawcą sprzętu jest jak najbardziej opłacalna, gdyż będziemy mieli pewność dostarczenia wyposażenia, które będzie trwałe, praktyczne, nowoczesne, jak również dopasowane do naszych potrzeb.

Dlaczego profesjonalne wyposażenie lakierni jest ważne?

Wyposażenie lakierni proszkowej jest niezbędne do wykonywania procesu malowania proszkowego, innowacyjnej metody pokrywania powierzchni proszkiem polimerowym. Co warto zakupić? Możemy wymienić przede wszystkim:

 • kabiny malarskie,
 • urządzenia do nanoszenia proszku,
 • systemy do rozprowadzania i zbierania proszku,
 • urządzenia do utrwalania proszku,
 • urządzenia do przygotowania powierzchni,
 • urządzenia suszące.

Profesjonalny sprzęt to:

 • łatwość wykonania zlecenia,
 • estetyka nanoszonych powłok, a także ich trwałość,
 • możliwość nanoszenia powłok na różne powierzchnie,
 • mniej pracy,
 • brak reklamacji.

Zobacz także: https://axer.pl/nowoczesne-malowanie-proszkowe-najwazniejsze-zalety-posiadania-odpowiedniego-wyposazenia/

 

Gdzie zamówić wyposażenie lakierni?

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, jakiego sprzętu potrzebujemy. Wtedy zakupy będą łatwiejsze, będziemy również mieli pewność, że kupimy wszystko to, co  faktycznie wykorzystamy do nanoszenia powłok malarskich. Sprzęt na pewno nie jest tani, tym bardziej trzeba pomyśleć, jakie jego cechy będą dla nas przydatne.

Zakupy w jednej firmie mają oczywiście sens, o ile jej oferta jest kompleksowa, obejmuje nie tylko doradztwo i sprzedaż, ale również dostawę, montaż, wykonanie szkoleń dla pracowników, zapewnienie serwisu oraz części zamienne. Wtedy malowanie proszkowe nie będzie sprawiać problemów, będzie ciągłe, jak również płynnie będziemy mogli realizować kolejne zamówienia.

Comments