Tuesday, February 27, 2024
Wiadomości, informacje i aktualności dla Ziemi Łódzkiej


Niezwykły duet wokalny na Święta!

„Jestem tu dla Ciebie” to melodyjna i radosna piosenka, klimatycznie osadzona w atmosferze Bożego Narodzenia. Kompozytorką i autorką tekstu jest…

By redakcja serwisu , in Kultura , at 11 grudnia, 2020

„Jestem tu dla Ciebie” to melodyjna i radosna piosenka, klimatycznie osadzona w atmosferze Bożego Narodzenia. Kompozytorką i autorką tekstu jest Karo Szczurowska. Produkcją zajął się Grzegorz Stasiuk, z którym Karo przygotowała swój pierwszy album, który ukaże się lada chwila.

„Już od dawna nosiłam się z zamiarem stworzenia utworu w klimacie „okołoświątecznym”. Ten rok był dla mnie bardzo pracowity, bo nagrałam swoją pierwszą płytę, zrobiłam 3 teledyski i w zasadzie to powinnam już tylko odpoczywać i czekać na premierę albumu, ale jednak chęć tworzenia jest silniejsza. Po kilku akordach na moim ukulele już miałam pomysł na całość. Ale żeby nie było zbyt łatwo, stwierdziłam, że muszę to nagrać z inną wokalistką. Piosenka jest o wsparciu drugiego człowieka, cokolwiek złego miałoby się wydarzyć. Alicja zwróciła moją uwagę utworem „Inni” . Zaprosiłam ją do duetu i wszystko potoczyło się bardzo szybko…W zasadzie to od razu między nami „zaiskrzyło” i zarówno utwór jak i teledysk powstały w ciągu 2 tygodni! Mam nadzieję, że poczujecie tę moc pozytywnej energii, jaką chcemy Wam przesłać wraz z naszą piosenką.  Niech Was umacnia nie tylko na Święta!”.

Karo Szczurowska to 18-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Była częścią drużyny Dawida Kwiatkowskiego

Po programie ukazały się jej dwa single: „Uwierz mi” i „Ponad wszystko”. W lipcu tego roku  premierę miał klip do utworu „Czekam na znak”, który sama napisała i skomponowała.  W sierpniu do stacji radiowych trafił utwór „Poranna” – duet z Antkiem Smykiewiczem.

Karo Szczurowska gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby zostać lekarzem. Ale jednocześnie chce dalej rozwijać się jako wokalistka i kompozytorka. Jej debiutancki album w stylu pop ukaże się w grudniu tego roku.

https://www.facebook.com/Karolina-Szczurowska-1193991844067032  https://www.instagram.com/karolina.szczurowska/

https://www.youtube.com/c/KaroSzczurowska/videos

Alicja Sękowska to wokalistka i dziennikarka telewizyjna, autorka tekstów piosenek i melodii. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego i dziennikarstwa. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynała w Studiu Piosenki w Opolu. Na swoim koncie ma kilka wydanych singli. Jest laureatką i uczestniczką wielu konkursów wokalnych. Współpracowała z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in zespołem Blue Café. W październiku ukazał się singiel z Jackiem Moore’em pt. „Inni”., który sama napisała i skomponowała.

https://www.instagram.com/alicjasekowska/

https://www.facebook.com/AlicjaPL

https://cutt.ly/ALICjA_SEKOWSKA_VIDEOS

Comments