Tuesday, February 27, 2024
Wiadomości, informacje i aktualności dla Ziemi Łódzkiej


Planujesz remont? Wybierz sprawdzonego specjalistę!

Nadejście wiosny to moment, w którym branża remontowo-wykończeniowa budzi się do życia. Rozpoczyna się bowiem sezon na realizację długo planowanych…

By redakcja serwisu , in Styl życia , at 25 lutego, 2021

Nadejście wiosny to moment, w którym branża remontowo-wykończeniowa budzi się do życia. Rozpoczyna się bowiem sezon na realizację długo planowanych zmian w domach i mieszkaniach. Planujesz remont? Pamiętaj o tym, żeby zatrudnić rzetelnego i sprawdzonego wykonawcę.

Sezon remontowy

Z badań serwisu Fixly wynika, że w Polsce średnio co drugi właściciel mieszkania lub domu dokonał mniejszych bądź większych zmian we wnętrzach (dane z 2019 roku). Najczęściej remonty dotyczą pomieszczeń, które są najbardziej eksploatowane w codziennym życiu. Mowa tu oczywiście o kuchni oraz salonie. Najpopularniejszą usługą remontową jest malowanie ścian, które też często inwestorzy wykonują na własną rękę. Szukanie oszczędności dotyczy większości remontujących, co oczywiście wynika z faktu, że modernizacja mieszkania wiąże się z dużym wydatkiem. Dlatego właśnie warto wybrać sprawdzonych fachowców do remontu.

Jak wybrać firmę remontową?

Najlepszym i sprawdzonym od lat sposobem na znalezienie wykonawcy remontu są polecenia. Najczęściej zwracamy się z tym do członków rodziny i przyjaciół. Co jednak, gdy nie mają kogo polecić lub polecony fachowiec wcale nie jest taki idealny, jak uważa mama czy kolega? Można skorzystać z rekomendacji w Internecie, np. na Fixly, a do tego oszczędzić czasu na szukaniu fachowca. Jak to działa?

Jak działa aplikacja Fixly?

Fixly to serwis, w którym remontujący dodaje informacje o tym, że potrzebuje specjalisty, a zainteresowani wykonawcy sami zgłaszają się ze swoją ofertą. Dzięki temu czas poświęcony na szukanie fachowca to tylko kilka minut – tyle trwa bowiem dodanie zapytania. Później nie pozostaje nic innego jak czekać na kontakt ze strony firm wykończeniowych.

Na Fixly zlecający może ocenić wykonawcę za zrealizowanie pracy. Dzięki temu można sprawdzić, czy fachowiec, który wysłał nam ofertę ma dobre rekomendacje na profilu. Siatka poleceń na Fixly jest ogromna i składa się już z tysięcy ocen, które ułatwiają wybór zlecającym.

Na Fixly, poza usługami remontowymi, można znaleźć ponad 400 innych usług, podzielonych na 19 kategorii, m.in: Budowa, Ogród, Motoryzacja czy Usługi finansowe. Z Fixly można korzystać na komputerze w przeglądarce lub mobilnej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS.

Fachowcy od remontów czekają na: https://fixly.pl/kategorie/remont .

Comments