Thursday, December 7, 2023
Wiadomości, informacje i aktualności dla Ziemi Łódzkiej


3 pomysły na prezent dla przyjaciółki

Przyjaźń zaraz obok miłości jest najważniejszą wartością w ludzkim życiu. Nie ma zresztą co się dziwić. Każda osoba chce mieć…

By redakcja serwisu , in Styl życia , at 30 czerwca, 2022

Przyjaźń zaraz obok miłości jest najważniejszą wartością w ludzkim życiu. Nie ma zresztą co się dziwić. Każda osoba chce mieć przyjaciela, na którego można liczyć tak samo, jak na członka rodziny. W ciągu roku pojawia się mnóstwo okazji, aby podarować przyjaciółce prezent. Mapa świata czy tablica korkowa – ostateczny wybór jest trudny, ponieważ obie propozycje wychodzą poza ramy. Na jakie 3 pomysły na prezent dla przyjaciółki warto postawić?

Propozycja nr 1: fototapeta mapa świata

Pierwsza propozycja dotyczy fototapety, prezentującej mapę świata. Jeśli przyjaciółka narzeka, że ma dużą ścianę w domu, lecz nie ma pojęcia, jak ją zagospodarować, równocześnie, gdy lubi podróżować to taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Fototapeta tego typu jest dostępna pod linkiem tutaj: https://www.bimago.pl/fototapety/mapy-swiata.html Każda mapa wyróżnia się żywymi kolorami i doskonałą jakością, dzięki której oznaczenie miejsc, odwiedzonych przez przyjaciółkę będzie niezwykle łatwe.

W ramach pomysłu łatwo zauważyć, że we wspomnianym sklepie możemy nabyć mapę świata w kilku wersjach. Na szczególną uwagę zasługuje mapa błękitno-beżowa, czarno-biała mapa czy też w wersji orientalnej. Ostatni forma będzie świetnym prezentem, jeśli przyjaciółka uwielbia kulturę dalekowschodnią.

Propozycja nr 2: Tablica korkowa mapa świata

Na liście bestsellerów nie mogło zabraknąć prezentu, jakim jest tablica korkowa mapa świata. To doskonały prezent dla każdego podróżnika. Mapa zrobiona z korka prezentuje cały świat, dzięki czemu prezent z pewnością będzie inspirował przyjaciółkę.

Każde państwo jest pomalowane odmienną barwą, aby wyznaczyć granice i ułatwić zaznaczanie odwiedzonych miejsc. Tablicę korkową tego typu można zamontować w zasadzie w każdym pomieszczeniu domowym lub biurowym. Szczególnie efektownie prezentuje się tablica w salonie i sypialni.

Prezent nr 3: mapa zdrapka na prezent

Przedstawiając trzy oryginalne prezenty, nie mogło zabraknąć propozycji, jaką jest mapa zdrapka na prezent. To od lat sprawdzony sposób na wywołanie u bliskiej osoby uśmiechu na twarzy. Biorąc pod uwagę niezwykle estetyczne wykonanie i współczesny charakter można potraktować taką mapę w formie zdrapki jako ciekawy gadżet, który można samemu dodatkowo udekorować.

Zdrapkę tego typu można oprawić w ramkę i powiesić w salonie, aby zwiększyć zabawę zdrapywania poszczególnych fragmentów. Po umiejscowieniu mapy w salonie, istnieje duża szansa na włączenie do zabawy nie tylko przyjaciółki, lecz także szerszej grupy osób.

Comments